Yhteystiedot

Oaj:n Kotkan Paikallisyhdistys
Korkeavuorenk. 2 C 71
48100 Kotka


email: oaj.kotka@kymp.net




Jäsenyhdistykset 2019

1. Kotkan opettajien ammattiyhdistys ry  (YSI Yleissivistävät opettajat)

    Puheenjohtaja Sari Forsman

    +358 50 374 5848

     sari.m.forsman@kotka.fi

2. Kymenlaakson lastentarhanopettajat ry (LTOL)

    Puheenjohtaja Minna Sundholm

   +358 40 149 7990 (045-233 9090)

    minna.sundholm@kotka.fi

3. Kotkan-Haminan ammattioppilaitosten opettajat ry (AOO)

    Puheenjohtaja Tuula Nousiainen

    tuula.nousiainen@ekami.fi

    +358 400 209 958

4. Kotkan sosiaali- ja terverveysalanopettajat ry (STO)

    Puheenjohtaja Marja-Terttu Sorviala

    +358 40 581 0854

    marja-terttu.sorviala@ekami.fi

5. EKAKS:n opettajat ry (AKOL Aikuisopettajat)

    Puheenjohtaja Isto Haaja

    Gsm: +358 40 704 8379

    isto.haaja@ekami.fi

6. Kotkan seudun musiikkiopiston opettajat ry (SMOL)

    Puheenjohtaja Mauri Silennoinen

    mauri.silvennoinen@ksmo.fi